Tinklo saugumo sprendimai

Profesionali pagalba apsaugant įmonės tinklą nuo virusųžalingų programųįsilaužėlių ir kitų kibernetinių grėsmių. 

Lietuvoje kasdien bent viena įmonė patiria žalą dėl internetinių grėsmių. Kibernetinės atakos gali atnešti materialinių nuostolių ir nepataisomai pakenkti įmonės reputacijai. Tik visavertė įeinančio interneto srauto apsauga padeda apsaugoti tinklą nuo virusų, nepageidaujamų elektroninių laiškų (ang.spam), įsilaužimų, atakų ar duomenų vagysčių. AVEDUS tinklo saugumo ekspertai vertina įmonės tinklo būklę, nustato pažeidžiamas vietas ir padeda apsisaugoti nuo žalos. Negaiškite laiko ir nešvaistykite išteklių. Susitarkime dėl susitikimo, kurio metu gausite esamos situacijos analizę bei galimus sprendimus. Kodėl mes? Todėl, kad esame patikimi, greiti, lankstūs ir orientuoti į rezultatą. Taip apie mus atsiliepia mūsų klientai.

Mūsų specializacija ir veiklos kryptys: 

  • Ugniasienių (ang. firewall) įdiegimas į tinklą elektroninio pašto apsaugai užtikrinti (ang. email server safeguard).

  • Belaidžio tinklo sukūrimas ir valdymas.
  • Prevencija nuo svarbių duomenų praradimo (DLP), programų kontrolė (app control), srauto valdymas (ang. network traffic management).
  • Vartotojų autentifikavimas ir valdymas (angl. user autentification and managment).
  • Interneto svetainių apsauga (ang. website vulnerability scan).
  • Apsauga nuo DDos atakų, mobiliųjų duomenų apsauga (angl. mobile data prevention).
  • Jungimosi prie tinklo kontrolė (ang. SSL VPN access control), duomenų srauto tarp serverių optimizavimas (ang. Server Load balancing) ir kiti sprendimai. 

Savo partneriams esame pasirengę pateikti optimalius įrangos įsigijimo pasiūlymus tiek techniniu, tiek komerciniu požiūriu. Laikui bėgant jums nebereikės rūpintis, ar įrangą vis dar galima atnaujinti programiškai ir kada baigiasi garantiniai terminai. Suteiksime išsamią konsultaciją įrangos praplėtimo, pakeitimo ir kitų galimybių klausimais.

Kodėl mes? Todėl, kad esame patikimi, greiti, lankstūs ir orientuoti į rezultatą. Taip apie mus atsiliepia mūsų klientai.