Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. Slapukai gali būti skirtingų tipų ir be jų interneto svetainės negalėtų veikti taip, kaip esate įpratę.
Pavyzdžiui, nenaudojant slapuko, patvirtinančio jūsų prisijungimą, tinklapis nežinotų, jog reikia rodyti Jūsų profilį. Arba tinklapis kas kartą pateiktų Jums pranešimą “atsiprašome, Jūs privalote prisijungti”, kadangi neprisimintų, kas Jūs esate.

Laikydamiesi naujųjų teisės aktų, parengėme detalų šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymą, kad patys galėtumėte nuspręsti, ar Jus jie tenkina, ar verčiau panaikinti esančius slapukus, o gal net visai išjungti slapukų naudojimą avedus.lt svetainėje.

Slapukų naudojimas avedus.lt svetainėje

Svetainėje avedus.lt slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėje, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Svetainėje avedus.lt naudojami slapukai:

 

 

Slapuko pavadinimas Aprašymas Galiojimo terminas
_ga Naudojamas atskirti vartotojus.  2 metai
 _gid Naudojamas atskirti vartotojus.  24 valandos
_gat Naudojamas užklausų srauto valdymui. 1 metai
ses Sesijos metu suteikia galimybę vartotojui greičiau naršyti puslapyje 1 meta
CONSENT Papildinys slapukų perspėjimams rodyti 20 metų
SIDCC Apsaugos slapukas, skirtas apsaugoti naudotojų duomenis nuo neteisėtos prieigos 3 mėnesiai
OTZ "Google Analytics" slapukas, naudojamas svetainių eismo informacijose 1 mėnuo

Naršydami avedus.lt svetainėje sutinkate, kad su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose: 

Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari  

IP adresai

IP adresas yra numeris, pagal kurį yra atpažįstamas kompiuteris ar kitas įrenginys, naudojamas prisijungiant prie interneto. Dažniausiai serveris automatiškai surenka IP adresus ir naudoja juos administruojant svetainę. IP adresai dažniausiai yra naudojami kartu su slapukais, kad pastarieji atsimintų kompiuterį arba kitus prietaisus, naudojamus prisijungiant prie šio tinklapio. Ši svetainė naudoja IP adresus kartu su slapukais.

Atsakymai į Jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@avedus.lt 

 

Įjungti navigaciją

AVEDUS, UAB

Geležinio Vilko 18A, LT-08126 Vilnius

Įmonės kodas 300583901 

PVM mokėtojo kodas LT100002530119 
Telefonas +370 5 204 5441
El. paštas info@avedus.lt 

A.s. LT03 7300 0100 9676 7590, bankas Swedbank