Avedus – informacinių tinklų saugumo lyderė Lietuvoje

Mes jau 17 metų esame kibernetinio saugumo lyderiai Lietuvoje, įdiegę daugiau kaip 500 IT tinklo saugumo projektų. Esame didžiausias ir aukščiausią kvalifikaciją turintis JAV kompanijos Fortinet partneris Baltijos šalyse, galintis įgyvendinti pačius sudėtingiausius kibernetinio saugumo uždavinius.  Mes vieninteliai Lietuvoje atstovaujame Radware kompaniją, kuri specializuojasi Anti DDoS ir interneto puslapių apsaugos (WAF) sprendimuose ir yra šios srities lyderė pasaulyje. Rinkai tiekiame SentinelOne, Nakivo, Nozomi Networks, Check Point, Aruba bei kitų gamintojų įrangą bei sprendimus.  Klientai mus renkasi dėl nepriekaištingos reputacijos ir profesionalumo IT saugumo srityje.

Radware anti-DDoS sprendimai - patikima apsauga nuo kibernetinių nusikaltėlių

Suaktyvėjus DDoS atakoms prieš Lietuvos valstybės institucijas ir verslo klientus, yra labai svarbi tinkama interneto tinklų, svetainių ir kitos IT infrastruktūros apsauga.  Avedus vieninteliai Lietuvoje atstovauja JAV - Izraelio gamintoją Radware, kurio specializacija yra interneto tinklų ir svetainių/aplikacijų apsauga nuo DDoS atakų.

PLAČIAU

Esame didžiausi Fortinet įrangos atstovai Baltijos šalyse

Fortinet -  pirmaujanti kompanija, siūlanti UTM - unifikuotų grėsmių valdymo sprendimus, kurias naudoja kompanijos ir paslaugų teikėjai, siekdami užsitikrinti savo tinklų apsaugą. Fortinet siūlomi sprendimai yra kelių lygių integruota apsauga – ugniasienė, antivirusas, įsilaužimų prevencija, virtualaus privataus tinklo organizavimas, nepageidaujamų laiškų ir kenkėjiškų programų prevencija.

PLAČIAU

Atitinkame vadybos ir aplinkosaugos standartus bei teikiame aukščiausio lygio IT aptarnavimą

Greitas reagavimas į iškilusius gedimus,  galimybė juos sutvarkyti specialistams prisijungiant nuotoliniu būdu, konsultacijos specialiuoju numeriu arba elektroniniu paštu, konfigūravimas, konsultacijos norintiems įsigyti įrangą. Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas, mūsų įmonė pasižymi modernia vadyba -  atitinkame ISO 9001:2015, ISO 14001:2015  ir ISO/IEC 27001:2013 vadybos sistemos standartą. Taip pat dalyvaujame projektuose kurie reikalauja sertifikatų leidžiančių dirbti su ribota informacija.


PLAČIAU

Apie mus

AVEDUS - informacinių tinklų saugumo lyderė Lietuvoje

Aukščiausia darbuotojų kvalifikacija, įsiklausymas į klientų poreikius ir įgyvendinti unikalaus turinio projektai užtikrino AVEDUS vietą tarp informacinių tinklų saugos lyderių Lietuvoje. Pasižymime modernia vadyba (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001), išskirtine organizacine kultūra bei lanksčia valdymo struktūra – tai palaiko AVEDUS ekspertų motyvaciją siekti aukščiausios kokybės įgyvendinant tinklų saugumo projektus mūsų klientams.

Išsiskiriame diskretiškumu, darbo kultūra ir kompetencija

Subūrę aukščiausios kompetencijos ir kvalifikacijos profesionalų komandą, bendradarbiaujame su patikimiausiais pasaulyje duomenų saugumo ir analitinių sprendinių kūrėjais. Unikali projektų patirtis leidžia mums pasiūlyti savo klientams optimalų sprendimą bei užtikrinantį visapusišką informacinio tinklo ir duomenų saugumą. 

Lanksti struktūra, darbo kultūra bei puoselėjamos vertybės suteikia AVEDUS teikiamoms paslaugoms išskirtinumo, todėl esame vertinami tiek augančių bendrovių, tiek didelių tarptautinių kompanijų bei valstybinių institucijų.

Naujienos

Susisiekite

Įjungti navigaciją

AVEDUS, UAB

Geležinio Vilko 18A, LT-08126 Vilnius

Įmonės kodas 300583901 

PVM mokėtojo kodas LT100002530119 
Telefonas +370 5 204 5441
El. paštas info@avedus.lt 

A.s. LT03 7300 0100 9676 7590, bankas Swedbank