Puslapio apsauga

 

Web puslapio apsaugos sprendimai yra skirti užtikrinti, kad interneto svetainės būtų saugios nuo įvairių interneto grėsmių, tokiose kaip kenkėjiškos programos, SQL injekcijos, DDoS atakos, duomenų nutekėjimai ir kt. Šie sprendimai padeda organizacijoms apsaugoti jų interneto svetaines, taip pat vartotojus, kurie su jomis sąveikauja, nuo saugumo pažeidimų.

Keletas svarbiausių web puslapio apsaugos funkcijų ir sprendimų apima:

Ugniasienė: Web aplikacijų ugniasienės filtras tinklo srautą į ir iš interneto svetainės, aptikdamos ir blokuodamos potencialiai kenkėjiškas užklausas ir bandymus patekti į svetainės pažeidžiamąją infrastruktūrą.

Web aplikacijų saugumo skeneriai: Šie įrankiai skenuoja interneto svetaines, aptikdami pažeidžiamumus, tokius kaip SQL injekcijos, skriptų įvedimas ir kt., ir teikia rekomendacijas, kaip juos pašalinti.

DDoS apsauga: DDoS apsaugos sprendimai apsaugo interneto svetaines nuo platintų atakų, kurios bando perkrauti tinklą ir nukreipti resursus, užtikrinant, kad svetainės būtų prieinamos teisėtiems vartotojams.

Šifravimas: HTTPS šifravimas naudojamas užtikrinti, kad duomenys, kurių siunčiami ir gaunami iš interneto svetainės, būtų šifruoti, užtikrinant privatumą ir saugumą.

Autentifikacija ir prieigos kontrolė: Svetainės autentifikacija ir prieigos kontrolės funkcijos padeda užtikrinti, kad tik patvirtinti vartotojai turėtų prieigą prie jautrių svetainės duomenų ir funkcijų.

Web Application Firewall (WAF): WAF yra specializuota ugniasienė, skirta apsaugoti interneto svetaines nuo kenkėjiškų interneto užklausų ir atakų, aptikiant ir blokuojant potencialius pavojus.

Nuolatinis stebėjimas ir grėsmių aptikimas: Svetainės stebėjimas ir grėsmių aptikimas leidžia organizacijoms greitai aptikti ir reaguoti į potencialias saugumo grėsmes, užtikrinant svetainės saugumą.

Web puslapio apsauga yra svarbi organizacijų interneto saugumo dalis, užtikrinant, kad interneto svetainės būtų saugios ir patikimos vartotojams, taip pat apsaugant organizacijos turimą turinį ir duomenis nuo saugumo pažeidimų. Mūsų bendrovė diegia Izraelio - JAV gamintojo Radware anti-DDos ir WAF įrangą bei debesijos sprendimus ir JAV gamintojo Fortinet FortiWeb specializuotas ugniasienes.