Nozomi

 

 

Nozomi Networks yra kompanija, kuri specializuojasi gamindama ir teikdama saugaus interneto prietaisų ir tinklų įrankius, skirtus saugumo ir operacijų technologijoms (OT) sektoriuje. Šie įrankiai skirti aptikti, stebėti ir reaguoti į įvairias saugumo grėsmes, įskaitant tinklo pažeidimus, saugumo spragas ir kitus įvykius, kurie gali paveikti kritinių infrastruktūros sistemų veikimą.

Keletas svarbiausių Nozomi Networks produktų ir paslaugų:

Nozomi Networks Guardian: Šis produktas yra saugumo operacijų platforma, skirta stebėti ir apsaugoti kritinių infrastruktūros sistemų nuo saugumo grėsmių. Ji naudoja gilią tinklo ir duomenų analizę, kad aptiktų įprastus ir nenuspėjamus įvykius.

Nozomi Networks Central Management Console (CMC): CMC suteikia galimybę centralizuotai valdyti ir stebėti visus Nozomi Networks sistemos komponentus, leidžiant efektyviai valdyti ir palaikyti saugumo operacijas.

Nozomi Networks Guardian Community Edition: Tai nemokama versija Guardian platformos, kuri leidžia mažoms ir vidutinėms įmonėms pradėti naudoti Nozomi Networks technologiją stebėti kritinių infrastruktūros sistemų saugumą.

Nozomi Networks Vantage: Šis įrankis teikia galimybę gilintis į duomenis ir atlikti išsamesnę analizę saugumo įvykių, suteikiant išsamų įvykių ir grėsmių vaizdą.

Nozomi Networks SCADAguardian: Ši platforma yra skirta apsaugoti pramoninius automatikos ir kontrolės sistemų (SCADA) nuo saugumo grėsmių ir pažeidimų, suteikiant išsamią stebėsenos ir apsaugos funkcionalumą.

Šie Nozomi Networks produktai ir paslaugos padeda organizacijoms užtikrinti saugų ir patikimą kritinių infrastruktūros sistemų veikimą, suteikiant įrankius ir funkcijas, kurios padeda aptikti, stebėti ir reaguoti į saugumo grėsmes operacijų technologijų (OT) aplinkose.