AppWall

 

Radware AppWall yra Radware sukurtas interneto aplikacijų ugniasienės (WAF) sprendimas, skirtas apsaugoti internetines aplikacijas nuo įvairių saugumo grėsmių ir pažeidimų. Šis sprendimas veikia kaip tarpininkas tarp klientų ir internetinių aplikacijų serverių, analizuodamas ir filtruodamas HTTP ir HTTPS srautą, siekiant aptikti ir neutralizuoti potencialias grėsmes.

Radware AppWall savybės ir funkcijos apima:

1. Web aplikacijų ugniasienė: Radware AppWall teikia išsamų interneto aplikacijų ugniasienės funkcionalumą, leidžiantį filtruoti ir blokuoti kenkėjišką internetinį srautą, kuris gali kelti grėsmę aplikacijų saugumui.

2. SQL injection ir XSS apsauga: Sprendimas aptinka ir blokuoja įprastines web aplikacijų saugumo spragas, tokiu būdu apsaugodamas nuo SQL injection (duomenų bazės užklausų manipuliavimas) ir XSS (Cross-Site Scripting) atakų.

3. Web aplikacijų atakų prevencija: Radware AppWall gali aptikti ir neutralizuoti įvairias interneto aplikacijų atakas, įskaitant slaptų direktorijų prieigos bandymus, HTTP protokolo pažeidimus ir kitus kenksmingus veiksmus.

4. Grafinis ataskaitų kūrimas: Sprendimas suteikia galimybę kurti išsamias ataskaitas apie saugumo įvykius ir grėsmes internetiniuose aplikacijose, leidžiantis organizacijoms analizuoti ir suprasti potencialias saugumo problemas.

5. Saugumo incidentų stebėjimas ir atsakymas: Radware AppWall teikia galimybę stebėti ir reaguoti į saugumo incidentus realiu laiku, leidžiantis organizacijoms greitai neutralizuoti potencialias grėsmes ir apsaugoti savo internetines aplikacijas.

Radware AppWall padeda organizacijoms apsaugoti jų internetines aplikacijas nuo įvairių saugumo grėsmių, užtikrinant, kad klientai ir vartotojai galėtų naudotis aplikacijomis saugiai ir patikimai.

Galimi sprendimai:

AppWall Web Application Firewall (WAF): Tai yra pagrindinis Radware AppWall produktas, kuris suteikia išplėstinę apsaugą interneto aplikacijoms nuo įvairių pavojų, įskaitant SQL injekcijas, kryžminės svetainės skriptų atakas (XSS), duomenų vagystes ir kitas kibernetines grėsmes. Šis sprendimas naudoja galingas filtravimo ir identifikavimo technologijas, kad būtų aptiktos ir blokuojamos kenksmingos užklausos ir atakos.

AppWall DDoS Protection: Šis sprendimas yra skirtas apsaugoti interneto aplikacijas nuo DDoS (Distributed Denial of Service) atakų. Jis naudoja išmaniąsias aptikimo ir mazgų apsaugos technologijas, kad būtų aptiktos ir neutralizuotos DDoS atakos, leidžiant interneto aplikacijoms išlikti prieinamoms net ir atakos metu.

AppWall Bot Protection: Šis sprendimas yra skirtas apsaugoti interneto aplikacijas nuo automatizuotų robotų ir kenksmingų botų veiklos. Jis naudoja išmaniąsias identifikavimo technologijas, kad aptiktų ir neutralizuotų botų atakas, kurios gali būti skirtos pavojingų veiksmų vykdymui, tokio kaip duomenų vagystė ar kitų kenksmingų veiksmų.